Location : Home > S > SA051C102KAA
SA051C102KAA
Share on FacebookShare on Facebook
SA051C102KAA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SA051C102KAA CAP CER 1000PF 100V 10 AXIAL 687600 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SA051C102KAA Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 1000pF 10 Axial 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.
SA051C102KAA CAP CER 1000PF 100V 10 AXIAL 677600 AVX 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
SA051C102KAA CAP CER 1000PF 100V 10 AXIAL 1333600 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SA051C102KAA ROHS 498101 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
SA051C102KAA Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 1000pF 10 Axial 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com