Location : Home > S > SA051A151KAR
SA051A151KAR
Share on FacebookShare on Facebook
SA051A151KAR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SA051A151KAR CAP CER 150PF 100V 10 AXIAL 1259700 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SA051A151KAR CAP CER 150PF 100V 10 AXIAL 603700 AVX 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
SA051A151KAR Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 150pF 10 C0G 80,000 AVX 2016+ New & Original parts and in ou ENKAITE Technology Limited Violet888@foxmail.com
SA051A151KAR Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 150pF 10 C0G 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com