Location : Home > U > UVR1V471MPD1TD
UVR1V471MPD1TD
Share on FacebookShare on Facebook
UVR1V471MPD1TD distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UVR1V471MPD1TD 492100 12+ STOCK IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
UVR1V471MPD1TD Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 470uF 35V 85c 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
UVR1V471MPD1TD standard package with RoHS 46770 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
UVR1V471MPD1TD CAP ALUM 470UF 20 35V RADIAL 1444600 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
UVR1V471MPD1TD CAP ALUM 470UF 20 35V RADIAL 798600 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.