Location : Home > S > S3483-4R7M
S3483-4R7M
Share on FacebookShare on Facebook
S3483-4R7M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
S3483-4R7M INDUCTOR SHIELDED 4.7UH SMD 8000 API Delevan Inc 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
S3483-4R7M 13+ 648945 13+ stock pulkey electronics ( HK ) co.,ltd
S3483-4R7M 13+ 648945 13+ stock KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
S3483-4R7M standard package with RoHS 46430 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
S3483-4R7M RoHS Compliant 39626 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
C784CS Discrete Semiconductor Products Thyristors - SCRs - Modules THYRISTOR DISC 3700V 1650A TBK
C784CS Electronics 26850 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
C784CS Powerex Inc 8000 2012+ THYRISTOR DISC 3700V 1650A TBK Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com