Location : Home > S > S1008-751J
S1008-751J
Share on FacebookShare on Facebook
S1008-751J distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ATS-11E-135-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 70X70X20MM XCUT
FDP032N08 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 75V 120A TO-220
FDP032N08 FAIRCHILD 989000 15+ 15+ Yiner(Shenzhen)Electronics Co., Ltd.
FDP032N08 IC 59020 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
FDP032N08 NEW 87730 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ATS-01A-53-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X30MM L-TAB T412
DMN65D8LFB-7 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 60V 260MA 3DFN
DMN65D8LFB-7 Diodes Inc 157259 15+ MOSF N CH 60V 260MA X1-DFN1006-3 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
DMN65D8LFB-7 Diodes Inc 785300 1525+ MOSF N CH 60V 260MA X1-DFN1006-3 Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
DMN65D8LFB-7 IC 40160 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CM1812C282R-10 Filters Common Mode Chokes 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 2.82 kOhm @ 100MHz 200mA DCR 500 mOhm
CM1812C282R-10 7984566 13+ pulkey electronics ( HK ) co.,ltd
CM1812C282R-10 36656 14+ IN STOCK RUI JIA KE ELECTRONICS
CM1812C282R-10 Laird 48000 17+ 17+ EKT Electronics Co., Ltd
ATS-01G-192-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X35MM R-TAB T412
TF3424HU-202Y10R0-01 Filters Common Mode Chokes 2 Line Common Mode Choke Through Hole 10A DCR 40 mOhm
TF3424HU-202Y10R0-01 TDK Corporation 8000 2012+ 2012+ EKT Electronics Co., Ltd
TF3424HU-202Y10R0-01 TDK Corporation 8000 2012+ 2012+ Global Thunder Electronics Co.,Ltd
TF3424HU-202Y10R0-01 TDK Corporation 8000 2012+ 2012+ TPC Global Service Co.Ltd.
TF3424HU-202Y10R0-01 TDK Corporation 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
B82721K2401N21 Filters Common Mode Chokes 27mH @ 10kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 400mA DCR 1.7 Ohm (Typ)
B82721K2401N21 Originalne 81521 12+ ROHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
B82721K2401N21 STOCK 46230 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
ATS-17G-168-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X25MM R-TAB T766
ATS-10F-76-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X25MM R-TAB T766
VLF5010ST-6R8M1R1 Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 6.8¦ÌH Shielded Wirewound Inductor 1.1A 240 mOhm Max Nonstandard
VLF5010ST-6R8M1R1 38878 14+ IN STOCK RUI JIA KE ELECTRONICS
VLF5010ST-6R8M1R1 7894 14+ ROSH ÑŸñëŠ×ÓÖêʽ»áÉç
VLF5010ST-6R8M1R1 TDK 41915 1531+ INDUCTOR POWER 6.8UH 1.1A SMD Alphatek Technology Limited
VLF5010ST-6R8M1R1 TDK 47130 1525+ INDUCTOR POWER 6.8UH 1.1A SMD Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
SC5040FH-180 Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 18¦ÌH Unshielded Wirewound Inductor 6.8A 22 mOhm Max Nonstandard
SC5040FH-180 IC 58320 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SC5040FH-180 Signal Transformer 47450 1525+ INDUCTOR SMD 18UH 13.2A 100KHZ Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
SC5040FH-180 Signal Transformer 57499 2015+ INDUCTOR SMD 18UH 13.2A 100KHZ Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SC5040FH-180 Signal Transformer 62225 1531+ INDUCTOR SMD 18UH 13.2A 100KHZ Alphatek Technology Limited
9910-1MM Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded #2 Nylon 0.039" (1.00mm) Natural
SC3340F-100 Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 10¦ÌH Unshielded Wirewound Inductor 5.4A 40 mOhm Max Nonstandard
SC3340F-100 NEW 98850 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SC3340F-100 Signal Transformer 57669 2015+ INDUCTOR SMD 10UH 8.0A 100KHZ Unitronix Electronics Limited
SC3340F-100 Signal Transformer 62395 1531+ INDUCTOR SMD 10UH 8.0A 100KHZ Alphatek Technology Limited
SC3340F-100 Signal Transformers 15000 12+ INDUCTOR SMD 10UH 8.0A 100KHZ SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor