Location : Home > S > SC5040FH-180
SC5040FH-180
Share on FacebookShare on Facebook
SC5040FH-180 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SC5040FH-180 INDUCTOR SMD 18UH 13.2A 100KHZ 57499 Signal Transformer 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SC5040FH-180 INDUCTOR SMD 18UH 13.2A 100KHZ 62225 Signal Transformer 1531+ new in stock Alphatek Technology Limited
SC5040FH-180 INDUCTOR SMD 18UH 13.2A 100KHZ 47450 Signal Transformer 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com