Location : Home > R > RV6LAYSA254A
RV6LAYSA254A
Share on FacebookShare on Facebook
RV6LAYSA254A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RV6LAYSA254A POT 250K OHM CARBON 1/2W 8000 Precision Electronic Component 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
RV6LAYSA254A originalnew? 215810 RoHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
Q12N-5 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters SINGLE O/P, DC-HV DC PCB MOUNT,
Q12N-5 POWERBOX 10000 2013+ 2013+ WLParts Electronics ltd
VE-B6P-MW Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 100W