Location : Home > V > V72B12T250BF2
V72B12T250BF2
Share on FacebookShare on Facebook
V72B12T250BF2 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
V72B12T250BF2 72V Input Mini Family DC-DC Converter Module 2000 VICOR 2013+ Protec Engineering (S) Pte Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
2111A3 Optoelectronics Panel Indicators, Pilot Lights Neon Panel Indicator Amber Clear 208 V ~ 250 V Round with Flat Top Wire Leads - 4.6" (116.84mm)