Location : Home > R > RTW483R2C
RTW483R2C
Share on FacebookShare on Facebook
RTW483R2C distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RTW483R2C Originalnew 215810 RoHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
RTW483R2C POWER SUPPLY IND 48V 3.2A 154W 8000 TDK-LAMBDA AMERICAS INC 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
RTW483R2C POWER SUPPLY IND 48V 3.2A 154W 8000 TDK-LAMBDA AMERICAS INC 2012+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd