Location : Home > R > RTW285R4C
RTW285R4C
Share on FacebookShare on Facebook
RTW285R4C distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RTW285R4C POWER SUPPLY IND 28V 5.4A 151W 8000 TDK-LAMBDA AMERICAS INC 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
RTW285R4C POWER SUPPLY IND 28V 5.4A 151W 8000 TDK-LAMBDA AMERICAS INC 2012+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd