Location : Home > R > RTW244R2C
RTW244R2C
Share on FacebookShare on Facebook
RTW244R2C distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RTW244R2C POWER SUPPLY IND 24V 4.2A 101W 8000 TDK-LAMBDA AMERICAS INC 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
5591101023F Optoelectronics Panel Indicators, Pilot Lights LED Panel Indicator Red Diffused 50¡ã 1.7V 7mA Round with Domed Top, 5mm (T-1 3/4) Wire Leads - 6" (152.40mm)