Location : Home > R > RTW244R2
RTW244R2
Share on FacebookShare on Facebook
RTW244R2 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RTW244R2 POWER SUPPLY IND 24V 4.2A 101W 8000 TDK-LAMBDA AMERICAS INC 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com