Location : Home > R > RT0805BRD0734KL
RT0805BRD0734KL
Share on FacebookShare on Facebook
RT0805BRD0734KL distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RT0805BRD0734KL RES SMD 34K OHM 0.1 1/8W 0805 1451300 Yageo 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
RT0805BRD0734KL RES SMD 34K OHM 0.1 1/8W 0805 791300 Yageo 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
RT0805BRD0734KL Thin Film Resistors - SMD 1/8W 34K ohm .1 25ppm 800,000 Yageo 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com