Location : Home > R > RT0603BRD077K87L
RT0603BRD077K87L
Share on FacebookShare on Facebook
RT0603BRD077K87L distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RT0603BRD077K87L Thin Film Resistors - SMD 1/10W 7.87K ohm .1 25ppm 800,000 Yageo 15+ New parts and Stock on hand SIMEN Electronics Co.,Ltd
RT0603BRD077K87L Thin Film Resistors - SMD 1/10W 7.87K ohm .1 25ppm 800,000 Yageo 15+ New parts and Stock on hand Topic Electronics Co.,Ltd
RT0603BRD077K87L Thin Film Resistors - SMD 1/10W 7.87K ohm .1 25ppm 800,000 Yageo 2015+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
RT0603BRD077K87L RES SMD 7.87K OHM 0.1 1/10W 800100 Yageo 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
RT0603BRD077K87L RES SMD 7.87K OHM 0.1 1/10W 800100 Yageo NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
RT0603BRD077K87L ROHS 205050 Original n 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
RT0603BRD077K87L Thin Film Resistors - SMD 1/10W 7.87K ohm .1 25ppm 800,000 Yageo 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com