Location : Home > R > RT0603CRE07107KL
RT0603CRE07107KL
Share on FacebookShare on Facebook
RT0603CRE07107KL distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RT0603CRE07107KL RES SMD 107K OHM 0.25 1/10W 881800 Yageo 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
RT0603CRE07107KL Thin Film Resistors - SMD 1/10W 107K ohm .25 50ppm 800,000 Yageo 15+ New parts and Stock on hand SIMEN Electronics Co.,Ltd
RT0603CRE07107KL RES SMD 107K OHM 0.25 1/10W 991800 Yageo NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.