Location : Home > P > PTN1206E4591BST1
PTN1206E4591BST1
Share on FacebookShare on Facebook
PTN1206E4591BST1 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PTN1206E4591BST1 n/a 1341 VISHAYINTE 16+ new Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
PTN1206E4591BST1 Thin Film Resistors - SMD 4.59Kohms .1 25ppm 80000 Vishay/Thin Film 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
PTN1206E4591BST1 Thin Film Resistors - SMD 4.59Kohms .1 25ppm 80000 Vishay/Thin Film 2012+ New parts and Stock on hand TPC Global Service Co.Ltd.
PTN1206E4591BST1 Thin Film Resistors - SMD 4.59Kohms .1 25ppm 80000 Vishay/Thin Film 2012+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd
PTN1206E4591BST1 RES SMD 4.59K OHM 0.1 0.4W 1206 813000 Vishay Thin Film NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
PTN1206E4591BST1 RES SMD 4.59K OHM 0.1 0.4W 1206 707800 Vishay Thin Film 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited
PTN1206E4591BST1 Thin Film Resistors - SMD 4.59Kohms .1 25ppm 80000 Vishay/Thin Film 2016+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd