Location : Home > R > RPER72A331K2S1B03A
RPER72A331K2S1B03A
Share on FacebookShare on Facebook
RPER72A331K2S1B03A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RPER72A331K2S1B03A CAP CER 330PF 100V 10 RADIAL 712800 MURATA NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
RPER72A331K2S1B03A CAP CER 330PF 100V 10 RADIAL 607600 MURATA 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
RPER72A331K2S1B03A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 330pF 100Volts X7R 10 80,000 Murata 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com