Location : Home > R > RPER72A331K2M1B03A
RPER72A331K2M1B03A
Share on FacebookShare on Facebook
RPER72A331K2M1B03A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RPER72A331K2M1B03A CAP CER 330PF 100V 10 RADIAL 712900 MURATA NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
RPER72A331K2M1B03A CAP CER 330PF 100V 10 RADIAL 607700 MURATA 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
RPER72A331K2M1B03A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 330pF 100Volts X7R 10 80,000 Murata 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
24-7068-6409 Soldering, Desoldering, Rework Products Solder Lead Free Water Soluble Wire Solder Sn96.5Ag3.0Cu0.5 (96.5/3/0.5) 16 AWG, 18 SWG Spool, 454g (1 lb)
24-7068-6409 Kester Solder 8000 2012+ 2012+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
24-7068-6409 Kester Solder 8000 2012+ 2012+ Power Agency Co.,Ltd
24-7068-6409 Kester Solder 8000 2012+ 2012+ Topic Electronics Co.,Ltd
24-7068-6409 Kester Solder 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
2322 641 66474 Sensors, Transducers Temperature Sensors - NTC Thermistors NTC Thermistor 470k Box, 4 x 2.5 x 4.4mm
2322 641 66474 Vishay 7320 12+ Box 4 x 2.5 x 4.4mm SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
2322 641 66474 Vishay 13830 2013+ THERMISTOR LEADED 470K OHM NTC Ameyic Electronics Limited
2322 641 66474 Vishay 39324 NEW RoHS THERMISTOR LEADED 470K OHM NTC FindCores Electronics Inc.
2322 641 66474 Vishay 41555 1531+ THERMISTOR LEADED 470K OHM NTC AlphaTek Electronics Co.,Ltd.