Location : Home > R > ROX3SJ470R
ROX3SJ470R
Share on FacebookShare on Facebook
ROX3SJ470R distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ROX3SJ470R ROHS 205050 Original n 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
ROX3SJ470R Metal Oxide Resistors 470 Ohms 3W 350V 800,000 TE Connectivity 15+ New parts and Stock on hand Global Thunder Electronics Co.,Ltd
ROX3SJ470R Metal Oxide Resistors 470 Ohms 3W 350V 800,000 TE Connectivity 2015+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd