Location : Home > R > ROX3SJ10R
ROX3SJ10R
Share on FacebookShare on Facebook
ROX3SJ10R distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ROX3SJ10R Metal Oxide Resistors 10 Ohms 3W 350V 800,000 TE Connectivity 2015+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
ROX3SJ10R Metal Oxide Resistors 10 Ohms 3W 350V 800,000 TE Connectivity 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
ROX3SJ10R Metal Oxide Resistors 10 Ohms 3W 350V 800,000 TE Connectivity 15+ New parts and Stock on hand Global Thunder Electronics Co.,Ltd