Location : Home > R > RNF18FTE95R3
RNF18FTE95R3
Share on FacebookShare on Facebook
RNF18FTE95R3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RNF18FTE95R3 RES 95.3 OHM 1/8W 1 AXIAL 903800 Stackpole Electronics Inc NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
B20J50RE Resistors Through Hole Resistors RES 50 OHM 20W 5% AXIAL
B20J50RE Ohmite 800,000 15+ Wirewound Resistors - Through Hole 20watt 50ohm 5 Axial Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
B20J50RE ROHSPb 58952 12+ Originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
RNC55H7681BSRE6 Resistors Through Hole Resistors RES 7.68K OHM 1/8W .1% AXIAL
RNC55H7681BSRE6 IC 40270 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RNC55H7681BSRE6 NEW 88590 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RS01A1K000FS70 Resistors Through Hole Resistors RES 1.0K OHM 1W 1% WW AXIAL