Location : Home > B > B20J50RE
B20J50RE
Share on FacebookShare on Facebook
B20J50RE distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
B20J50RE Wirewound Resistors - Through Hole 20watt 50ohm 5 Axial 800,000 Ohmite 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
B20J50RE Originalnew 58952 ROHSPb 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
B20J50RE s/n 2565 OHMITE 16+ stock Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
B20J50RE standard package with RoHS 46970 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
B20J50RE RES 50 OHM 20W 5 AXIAL 698000 Ohmite NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
B20J50RE RES 50 OHM 20W 5 AXIAL 1324300 Ohmite 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com