Location : Home > R > RNF12FTD1K33
RNF12FTD1K33
Share on FacebookShare on Facebook
RNF12FTD1K33 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RNF12FTD1K33 RES 1.33K OHM 1/2W 1 AXIAL 903400 Stackpole Electronics Inc 1537+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
H4P22K6DCA Resistors Through Hole Resistors RES 22.6K OHM 1W 0.5% AXIAL
H4P22K6DCA NEW 77930 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RS02B1K100FS70 Resistors Through Hole Resistors RES 1.1K OHM 3W 1% WW AXIAL