Location : Home > C > CMF55523R00FKBF
CMF55523R00FKBF
Share on FacebookShare on Facebook
CMF55523R00FKBF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CMF55523R00FKBF RES 523 OHM 1/2W 1 AXIAL 894700 Vishay Dale Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
RNC60J2371FSRE6 Resistors Through Hole Resistors RES 2.37K OHM 1/4W 1% AXIAL
RNC60J2371FSRE6 IC 58160 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RNC60J2371FSRE6 NEW 98930 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RS01A680R0FS70 Resistors Through Hole Resistors RES 680 OHM 1W 1% WW AXIAL
RS01A680R0FS70 IC 41030 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RS01A680R0FS70 NEW 87490 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RS01A680R0FS70 Vishay Dale 1240000 2015+ RES 680 OHM 1W 1 WW AXIAL Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com