Location : Home > R > RN60D80R6FB14
RN60D80R6FB14
Share on FacebookShare on Facebook
RN60D80R6FB14 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RN60D80R6FB14 RoHS Compliant 38216 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Inc.
RN60D80R6FB14 standard package with RoHS 43620 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
RN60D80R6FB14 Metal Film Resistors - Through Hole 1/4watt 80.6ohms 1 100ppm 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
6-2176092-9 Resistors Chip Resistor - Surface Mount RES SMD 3.92K OHM 0.1% 1/4W 0805
6-2176092-9 IC 56640 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
6-2176092-9 TE Connectivity AMP Connectors 1520000 2015+ RES SMD 3.92K OHM 0.1 1/4W 0805 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
6-2176092-9 TE Connectivity AMP Connectors 872000 2015+ RES SMD 3.92K OHM 0.1 1/4W 0805 Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
6-2176092-9 TE Connectivity AMP Connectors 876800 1534+ RES SMD 3.92K OHM 0.1 1/4W 0805 AlphaTek Electronics Co.,Ltd.