Location : Home > R > RACF164DGT22R1
RACF164DGT22R1
Share on FacebookShare on Facebook
RACF164DGT22R1 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RACF164DGT22R1 RES ARRAY 22.1 OHM 4 RES 1206 1435900 Stackpole Electronics Inc 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ERJ-12ZYJ122U Resistors Chip Resistor - Surface Mount RES SMD 1.2K OHM 5% 3/4W 2010
ERJ-12ZYJ122U 81640 2016 RohsAndNew European Union IC Industry Co.linda@ic-industry38.com
ERJ-12ZYJ122U Panasonic Electronic Component 800,000 15+ Thick Film Resistors - SMD 1.2K OHM 5 Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
ERJ-12ZYJ122U ROHSPb 298500 12+ PANAS. IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
CRCW251211K0JNEG Resistors Chip Resistor - Surface Mount RES SMD 11K OHM 5% 1W 2512
CRCW251211K0JNEG IC 36270 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CRCW251211K0JNEG NEW 77310 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
CRCW251211K0JNEG originalne 48050 12+ ROHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
768141563GPTR13 Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 13 RES 56K OHM 14SOIC
77063513P Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 3 RES 51K OHM 6SIP
77063513P CTS Electronic Components 800,000 15+ Resistor Networks & Arrays 51K Ohms Isolated 6 Pin SIMEN Electronics Co.,Ltd
77063513P CTS Electronic Components 800,000 15+ Resistor Networks & Arrays 51K Ohms Isolated 6 Pin Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
77063513P CTS Resistor Products 1207400 2015+ RES ARRAY 51K OHM 3 RES 6SIP Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com