Location : Home > R > RN60D1542FB14
RN60D1542FB14
Share on FacebookShare on Facebook
RN60D1542FB14 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RN60D1542FB14 standard package with RoHS 43540 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
RN60D1542FB14 Metal Film Resistors - Through Hole 1/4watt 15.4Kohms 1 100ppm 800,000 Vishay/Dale 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
770101562 Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 9 RES 5.6K OHM 10SIP
770101562 CTS Resistor Products 688700 2015+ RES ARRAY 5.6K OHM 9 RES 10SIP Renxim Technology Limited. sales@renxim.com