Location : Home > R > RN60D14R0FB14
RN60D14R0FB14
Share on FacebookShare on Facebook
RN60D14R0FB14 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RN60D14R0FB14 standard package with RoHS 43250 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
RN60D14R0FB14 Metal Film Resistors - Through Hole 1/4watt 14ohms 1 100ppm 800,000 Vishay/Dale 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
8-2176089-3 Resistors Chip Resistor - Surface Mount RES SMD 84.5K OHM 0.1% 1/6W 0603
8-2176089-3 IC 56190 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
8-2176089-3 TE Connectivity AMP Connectors 1324100 2015+ RES SMD 84.5K OHM 0.1 1/6W 0603 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
8-2176089-3 TE Connectivity AMP Connectors 689100 2015+ RES SMD 84.5K OHM 0.1 1/6W 0603 Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
8-2176089-3 TE Connectivity AMP Connectors 693900 1534+ RES SMD 84.5K OHM 0.1 1/6W 0603 AlphaTek Electronics Co.,Ltd.