Location : Home > R > RMCF0402FT102R
RMCF0402FT102R
Share on FacebookShare on Facebook
RMCF0402FT102R distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RMCF0402FT102R good quality 457280 Stackpole 2014+ can respond quickly ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
RMCF0402FT102R RES SMD 102 OHM 1 1/16W 0402 688500 Stackpole Electronics Inc NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
RMCF0402FT102R RES SMD 102 OHM 1 1/16W 0402 583300 Stackpole Electronics Inc 1534+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
RMCF0402FT102R SMD 1856000 Stackpole 14+ instock,RoHS,original Philchip Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
6-2176093-4 Resistors Chip Resistor - Surface Mount RES SMD 46.4K OHM 0.1% 1/4W 0805
6-2176093-4 IC 56040 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
6-2176093-4 TE Connectivity AMP Connectors 1528900 2015+ RES SMD 46.4K OHM 0.1 1/4W 0805 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
6-2176093-4 TE Connectivity AMP Connectors 798700 1534+ RES SMD 46.4K OHM 0.1 1/4W 0805 AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
6-2176093-4 TE Connectivity AMP Connectors 893900 2015+ RES SMD 46.4K OHM 0.1 1/4W 0805 Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com