Location : Home > C > CSC08A01100KGPA
CSC08A01100KGPA
Share on FacebookShare on Facebook
CSC08A01100KGPA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CSC08A01100KGPA RES ARRAY 100K OHM 7 RES 8SIP 1335300 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CSC08A01100KGPA standard package with RoHS 45300 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
CSC08A01100KGPA ROHS 80500 Originalnew 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
5-2176094-6 Resistors Chip Resistor - Surface Mount RES SMD 453K OHM 0.1% 1/4W 0805
5-2176094-6 IC 56840 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
5-2176094-6 TE Connectivity AMP Connectors 1337000 2015+ RES SMD 453K OHM 0.1 1/4W 0805 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
5-2176094-6 TE Connectivity AMP Connectors 702000 2015+ RES SMD 453K OHM 0.1 1/4W 0805 Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
5-2176094-6 TE Connectivity AMP Connectors 706800 1534+ RES SMD 453K OHM 0.1 1/4W 0805 AlphaTek Electronics Co.,Ltd.