Location : Home > R > RLR05C3482FRB14
RLR05C3482FRB14
Share on FacebookShare on Facebook
RLR05C3482FRB14 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
767143152G Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 7 RES 1.5K OHM 14SOIC
767143152G CTS Electronic Components 800,000 15+ Resistor Networks & Arrays 1.5Kohms 14Pin 2 Isolated Global Thunder Electronics Co.,Ltd