Location : Home > 7 > 766143390GPTR13
766143390GPTR13
Share on FacebookShare on Facebook
766143390GPTR13 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
766143390GPTR13 RES ARRAY 39 OHM 7 RES 14SOIC 881600 CTS Resistor Products 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
766143390GPTR13 RES ARRAY 39 OHM 7 RES 14SOIC 881600 CTS Resistor Products 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
RC1206JR-07120KL Resistors Chip Resistor - Surface Mount RES SMD 120K OHM 5% 1/4W 1206
RC1206JR-07120KL 38646 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
RC1206JR-07120KL Yageo 80000 2012+ Thick Film Resistors - SMD 120K OHM 5 PXT Direct Electronics Co.,Ltd
8-2176088-5 Resistors Chip Resistor - Surface Mount RES SMD 6.81K OHM 0.1% 1/6W 0603
8-2176088-5 IC 56270 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
8-2176088-5 TE Connectivity AMP Connectors 1258200 2015+ RES SMD 6.81K OHM 0.1 1/6W 0603 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
8-2176088-5 TE Connectivity AMP Connectors 507000 1534+ RES SMD 6.81K OHM 0.1 1/6W 0603 AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
8-2176088-5 TE Connectivity AMP Connectors 602200 2015+ RES SMD 6.81K OHM 0.1 1/6W 0603 Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com