Location : Home > R > RG2012N-5361-P-T1
RG2012N-5361-P-T1
Share on FacebookShare on Facebook
RG2012N-5361-P-T1 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RG2012N-5361-P-T1 RES SMD 5.36K OHM 0.02 1/8W 589700 Susumu 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
RG2012N-5361-P-T1 RES SMD 5.36K OHM 0.02 1/8W 484500 Susumu 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
RG2012N-5361-P-T1 RES SMD 5.36K OHM 0.02 1/8W 579700 Susumu 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
RG2012N-5361-P-T1 Thin Film Resistors - SMD 1/10W 5.36Kohm 0.02 10ppm 800,000 Susumu 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
GPM55F Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CNVRTR 5V 12V +/-15V 55W