Location : Home > C > CRCW0805110KJNTA
CRCW0805110KJNTA
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW0805110KJNTA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW0805110KJNTA RES SMD 110K OHM 5 1/8W 0805 910500 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
CRCW0805110KJNTA RES SMD 110K OHM 5 1/8W 0805 805300 Vishay Dale 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited
CRCW0805110KJNTA Thick Film Resistors - SMD 1/8watt 110Kohms 5 200ppm 80000 Vishay/Dale 2016+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
CRCW0805110KJNTA RES SMD 110K OHM 5 1/8W 0805 1556500 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CRCW0805110KJNTA Thick Film Resistors - SMD 1/8watt 110Kohms 5 200ppm 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com