Location : Home > C > CRCW08051M20JNTA
CRCW08051M20JNTA
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW08051M20JNTA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW08051M20JNTA RES SMD 1.2M OHM 5 1/8W 0805 907200 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
CRCW08051M20JNTA RES SMD 1.2M OHM 5 1/8W 0805 802000 Vishay Dale 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited
CRCW08051M20JNTA Thick Film Resistors - SMD 1/8watt 1.2Mohms 5 80000 Vishay/Dale 2016+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
CRCW08051M20JNTA RES SMD 1.2M OHM 5 1/8W 0805 1553200 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CRCW08051M20JNTA ROHS 48050 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
GLM50B Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CONVERTER 5.1V +/-15V 50W