Location : Home > R > RG1005P-433-B-T1
RG1005P-433-B-T1
Share on FacebookShare on Facebook
RG1005P-433-B-T1 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RG1005P-433-B-T1 Thin Film Resistors - SMD 1/16W 43Kohm 0.1 25ppm 800,000 Susumu 15+ New parts and Stock on hand Power Agency Co.,Ltd
RG1005P-433-B-T1 Thin Film Resistors - SMD 1/16W 43Kohm 0.1 25ppm 800,000 Susumu 15+ New parts and Stock on hand SIMEN Electronics Co.,Ltd
RG1005P-433-B-T1 RES 43.0K OHM 1/16W .1 0402 10,000 Susumu 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
RG1005P-433-B-T1 Thin Film Resistors - SMD 1/16W 43Kohm 0.1 25ppm 800,000 Susumu 15+ New parts and Stock on hand Global Thunder Electronics Co.,Ltd