Location : Home > A > ATA016A0X3-SRZ
ATA016A0X3-SRZ
Share on FacebookShare on Facebook
ATA016A0X3-SRZ distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ATA016A0X3-SRZ SMD 10005 LINEAGE 14-15+ INSTOCK Nego IC Co.Doris@negoic.com
ATA016A0X3-SRZ 8.3 - 14Vdc Input; 0.75Vdc to 5.5Vdc Output;16A output current 10000 LINEAGEPOWER ORIGINAL IN STOCK World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com
ATA016A0X3-SRZ MODLE 1000 LINEAGE 16+ stock Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
ATA016A0X3-SRZ originalnew? 18940 TYCO 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk