Location : Home > R > RCL12259R09FKEG
RCL12259R09FKEG
Share on FacebookShare on Facebook
RCL12259R09FKEG distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RCL12259R09FKEG Thick Film Resistors - SMD 2watt 9.09ohm 1 100ppm 1225 80000 Vishay/Draloric 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
RCL12259R09FKEG RES SMD 9.09 OHM 1 2W 1225 1203000 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
RCL12259R09FKEG RES SMD 9.09 OHM 1 2W 1225 574000 Vishay Dale 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com