Location : Home > R > RCL12258R87FKEG
RCL12258R87FKEG
Share on FacebookShare on Facebook
RCL12258R87FKEG distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RCL12258R87FKEG RES SMD 8.87 OHM 1 2W 1225 684100 Vishay Dale 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
RCL12258R87FKEG Thick Film Resistors - SMD 2watt 8.87ohm 1 100ppm 1225 80000 Vishay/Draloric 2012+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd
RCL12258R87FKEG RES SMD 8.87 OHM 1 2W 1225 684100 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
RCL12258R87FKEG RES SMD 8.87 OHM 1 2W 1225 578900 Vishay Dale 1536+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.