Location : Home > R > RCL12251K69FKEG
RCL12251K69FKEG
Share on FacebookShare on Facebook
RCL12251K69FKEG distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RCL12251K69FKEG Thick Film Resistors - SMD 2watt 1.69Kohm 1 100ppm 1225 80000 Vishay/Draloric 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
RCL12251K69FKEG RES SMD 1.69K OHM 1 2W 1225 698000 Vishay Dale 1536+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
RCL12251K69FKEG RES SMD 1.69K OHM 1 2W 1225 693200 Vishay Dale 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com