Location : Home > R > RCL12251K65FKEG
RCL12251K65FKEG
Share on FacebookShare on Facebook
RCL12251K65FKEG distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RCL12251K65FKEG RES SMD 1.65K OHM 1 2W 1225 803300 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
RCL12251K65FKEG RES SMD 1.65K OHM 1 2W 1225 698100 Vishay Dale 1536+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
RCL12251K65FKEG Thick Film Resistors - SMD 2watt 1.65Kohm 1 100ppm 1225 80000 Vishay/Draloric 2012+ New parts and Stock on hand TPC Global Service Co.Ltd.