Location : Home > R > RCL1218470RFKEK
RCL1218470RFKEK
Share on FacebookShare on Facebook
RCL1218470RFKEK distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RCL1218470RFKEK Thick Film Resistors - SMD 1watt 470ohms 1 1218 100ppm Learn More 80000 Vishay/Draloric 2012+ New parts and Stock on hand Topic Electronics Co.,Ltd
RCL1218470RFKEK Thick Film Resistors - SMD 1watt 470ohms 1 1218 100ppm Learn More 80000 Vishay/Draloric 2016+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
RCL1218470RFKEK RES SMD 470 OHM 1 1W 1218 811200 Vishay Dale 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
RCL1218470RFKEK RES SMD 470 OHM 1 1W 1218 811200 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
RCL1218470RFKEK Thick Film Resistors - SMD 1watt 470ohms 1 1218 100ppm Learn More 80000 Vishay/Draloric 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com