Location : Home > R > RG2012V-511-W-T5
RG2012V-511-W-T5
Share on FacebookShare on Facebook
RG2012V-511-W-T5 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RG2012V-511-W-T5 Thin Film Resistors - SMD 1/10W 510ohm 0.05 5ppm Learn More 80000 Susumu 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
RG2012V-511-W-T5 RES SMD 510 OHM 0.05 1/8W 0805 1337300 Susumu 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com