Location : Home > R > RCL12183R65FKEK
RCL12183R65FKEK
Share on FacebookShare on Facebook
RCL12183R65FKEK distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RCL12183R65FKEK RES 3.65 OHM 1W 1 1218 WIDE 4,307 Vishay 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
RCL12183R65FKEK Thick Film Resistors - SMD 1watt 3.65ohms 1 1218 100ppm Learn More 80000 Vishay/Draloric 2012+ New parts and Stock on hand TPC Global Service Co.Ltd.
RCL12183R65FKEK RES SMD 3.65 OHM 1 1W 1218 1510500 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
RCL12183R65FKEK RES SMD 3.65 OHM 1 1W 1218 883500 Vishay Dale 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com