Location : Home > R > RCL12183R60FKEK
RCL12183R60FKEK
Share on FacebookShare on Facebook
RCL12183R60FKEK distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RCL12183R60FKEK Thick Film Resistors - SMD 1watt 3.6ohms 1 1218 100ppm Learn More 80000 Vishay/Draloric 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
RCL12183R60FKEK RES SMD 3.6 OHM 1 1W 1218 1510600 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
RCL12183R60FKEK RES SMD 3.6 OHM 1 1W 1218 893600 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
RCL12183R60FKEK RES 3.60 OHM 1W 1 1218 WIDE 9,874 Vishay 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
RCL12183R60FKEK Thick Film Resistors - SMD 1watt 3.6ohms 1 1218 100ppm Learn More 80000 Vishay/Draloric 2016+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
RCL12183R60FKEK Thick Film Resistors - SMD 1watt 3.6ohms 1 1218 100ppm Learn More 80000 Vishay/Draloric 2012+ New parts and Stock on hand TPC Global Service Co.Ltd.