Location : Home > R > RCL12181R05FKEK
RCL12181R05FKEK
Share on FacebookShare on Facebook
RCL12181R05FKEK distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RCL12181R05FKEK RES SMD 1.05 OHM 1 1W 1218 1516200 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
RCL12181R05FKEK RES SMD 1.05 OHM 1 1W 1218 899200 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
RCL12181R05FKEK RES 1.05 OHM 1W 1 1218 WIDE 18,602 Vishay 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
RCL12181R05FKEK Thick Film Resistors - SMD 1watt 1.05ohms 1 1218 100ppm Learn More 80000 Vishay/Draloric 2016+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
RCL12181R05FKEK Thick Film Resistors - SMD 1watt 1.05ohms 1 1218 100ppm Learn More 80000 Vishay/Draloric 2012+ New parts and Stock on hand TPC Global Service Co.Ltd.
RCL12181R05FKEK Thick Film Resistors - SMD 1watt 1.05ohms 1 1218 100ppm Learn More 80000 Vishay/Draloric 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com