Location : Home > R > RCL12181R02FKEK
RCL12181R02FKEK
Share on FacebookShare on Facebook
RCL12181R02FKEK distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RCL12181R02FKEK RES SMD 1.02 OHM 1 1W 1218 1516300 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
RCL12181R02FKEK RES SMD 1.02 OHM 1 1W 1218 899300 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
RCL12181R02FKEK RES 1.02 OHM 1W 1 1218 WIDE 18,602 Vishay 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
RCL12181R02FKEK Thick Film Resistors - SMD 1watt 1.02ohms 1 1218 100ppm Learn More 80000 Vishay/Draloric 2016+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
RCL12181R02FKEK Thick Film Resistors - SMD 1watt 1.02ohms 1 1218 100ppm Learn More 80000 Vishay/Draloric 2012+ New parts and Stock on hand TPC Global Service Co.Ltd.