Location : Home > R > RCL061229K4FKEA
RCL061229K4FKEA
Share on FacebookShare on Facebook
RCL061229K4FKEA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RCL061229K4FKEA Thick Film Resistors - SMD 1/2watt 29.4Kohms 1 0612 100ppm Learn More 80000 Vishay/Draloric 2012+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd
RCL061229K4FKEA RES SMD 29.4K OHM 1 1/2W 0612 788300 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
RCL061229K4FKEA RES SMD 29.4K OHM 1 1/2W 0612 683100 Vishay Dale 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited
RCL061229K4FKEA Thick Film Resistors - SMD 1/2watt 29.4Kohms 1 0612 100ppm Learn More 80000 Vishay/Draloric 2012+ New parts and Stock on hand TPC Global Service Co.Ltd.