Location : Home > R > RCL061228K7FKEA
RCL061228K7FKEA
Share on FacebookShare on Facebook
RCL061228K7FKEA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RCL061228K7FKEA Thick Film Resistors - SMD 1/2watt 28.7Kohms 1 0612 100ppm Learn More 80000 Vishay/Draloric 2012+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd
RCL061228K7FKEA RES SMD 28.7K OHM 1 1/2W 0612 788400 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
RCL061228K7FKEA RES SMD 28.7K OHM 1 1/2W 0612 683200 Vishay Dale 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited
RCL061228K7FKEA RES 28.7K OHM .5W 1 0612 WIDE 8711 Vishay 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor