Location : Home > R > RCL0612160RFKEA
RCL0612160RFKEA
Share on FacebookShare on Facebook
RCL0612160RFKEA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RCL0612160RFKEA Thick Film Resistors - SMD 1/2watt 160ohms 1 0612 100ppm Learn More 80000 Vishay/Draloric 2012+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd
RCL0612160RFKEA RES SMD 160 OHM 1 1/2W 0612 811000 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
RCL0612160RFKEA RES SMD 160 OHM 1 1/2W 0612 705800 Vishay Dale 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited
RCL0612160RFKEA RES 160 OHM .5W 1 0612 WIDE 18120 Vishay 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
RCL0612160RFKEA Thick Film Resistors - SMD 1/2watt 160ohms 1 0612 100ppm Learn More 80000 Vishay/Draloric 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com